Rafik

Jak już pewnie się domyśliliście mój pies nazywa się Rafik. Długo wybieraliśmy dla niego imię bo chcieliśmy imię, które będzie pasowało do jego charakteru. Jednakże gdy był mały jego charakter cały czas się zmieniał. Nazwaliśmy go tak od ciastek Raffaello, czyli coś ładnego i pysznego.

Jeżeli chodzi o jego charakter to jest bardzo zadziorny. Sam nie zacznie ale z chęcią odpowie na atak :) Jak każdy jamnik obraża się szybko i za byle co. Taki jego urok. Jest bardzo energiczny, wysportowany, uwielbia skakać i aportować. Jest niesamowitym pieszczochem, ceni sobie wygodę [nigdy nie śpi na podłodze, no chyba ze jest gorąco]. Mieszkanie z Rafikiem to ciągła komedia nie ma dnia żeby czegoś nie odwalił. Kocha się bawić jest dosyć wybredny jak francuski piesek :) Zna sporo komend ale nie wykona ich za darmo; swój rozum ma.
Jeżeli chodzi o wygląd...Rafik to pies o suchej sylwetce i prostym prawidłowym kręgosłupie. Ma bardzo mocno umięśnione tylne łapy i zad myślę, że to przez wypadek i to że bardzo dużo ćwiczy. Jest ślicznie podpalany i ma chyba najpiękniejszy pyszczek ze wszystkich jamników :) Bez urazy dla tych co mają jamniki ale wiecie dla każdego jego własny pies jest najładniejszy....