sobota, 25 czerwca 2011

Międzynarodowa wystawa psów rasowych CACIB w Łodzi 7-8 maja

Przed wystawą
W maju odbyła się pierwsza w tym roku wystawa w Łodzi. Każdy znalazł coś dla siebie. Hodowcy byli bardzo sympatyczni i chętnie odpowiadali na moje pytania. 7 maja pojechałam sama bez psa, bo nie wiedziałam czy mnie wpuszczą, to był mój pierwszy raz na wystawie. Byłam bardzo zadowolona z tego dnia. Najpierw poszłam zobaczyć Owczarki Niemieckie <3 po drodze natknęłam sie na psy ras takich jak Berneński Pies Pasterski, Pies Faraona, American Staffordshire Terrier, Polski Owczarek Nizinny,  później po drodze pani ze swoim Border Collie bawiła się w dogfrisbee. Gdy weszłam na główny plac nie mogłam się nadziwić, tyle psów i do tego jeszcze rasowych! Obeszłam każdy plac, na którym były wystawiane psy. Bardzo dużo czasu spędziła oczywiście przy jamnikach :) Hodowczyni jamników miniaturowych i standardowych "Z Psiarskiej Wsi" była bardzo miła i sympatyczna. Odpowiedziała na każde moje pytanie, a do tego polubiły mnie jej jamniki, a najbardziej dwójka szczeniąt,
Klasa otwarta. Obydwie suki ocena doskonała
które startowały w klasie Baby :) Dużo czasu poświęciłam rasie Rodezjan Ridgeback nie pomyślałabym, ze te psiaki tak mnie zainteresują, a jednak obejrzałam całą klasę otwarta dla suk. W między czasie odbywała siekrajowa dobermanów jednak nic tam sie nie działo więc poszłam dalej zwiedzać na tor Agility :) Oj tam spędziła ponad 40 min jak nie lepiej. Cały czas mówiłam " po tym psie idę dalej" jednak tak sie stało ze poczekałam do finału :) Oczywiście nie mogłam nie pójść na Owczarki podhalańskie, które wielbię prawie tak samo jak Owczarki Niemieckie. 8 maja pojechałam ze swoją siostrą i z Rafikiem. Tu już nie było z byt ciekawie bo na wystawie były molosy, a jak wiecie jamnik to im nawet do kostek nie dosięga xd więc był trochę zestresowany. Jednak wszystko się dobrze skończyło, a Rafik żadnego psa nie ugryzł i z tego jestem zadowolona.
Jamnik szorstkowłosy
Jamnik krótkowłosy "Z psiarskiej wsi"
Szczeniaki wystawiane w klasie baby. Hodowla "Z psiarskiej wsi"
Border Collie

Pies Faraona
Berneński Pies Pasterski. W tle Yorkshire Terrier.

Pies Grenlandzki
Jedyny Dalmatyńczyk na wystawie :)

Akita Inu
Rodezjan Ridgeback
Owczarek Podhalański i czołgający się Jack Russell Terrier.
Dog Argentyński
Weshl Corgi Pemporge
Doberman
                                           Zawody Agility
                                           Zabawa DogFrisbee

3 komentarze:

 1. ALe zazdroszczę, byłam już kilka razy na wystawie oczywiście moja ciocia kupiła tam Owczarka Niemieckiego a moja mama Yorka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super ! A pinczerków nie było ? :(
  Nie wiedziałam ,ze bedą też zawody Agility tak to na 100% bym tam była eh...

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny post. Jak już u kogoś pisałam, lubię czytać relacje z wystaw psów rasowych :D

  OdpowiedzUsuń